Младата джен-зи изпълнителка даде старт на своето мини клубно турне
Изминалата седмица донесе огромна доза музикална емоция за феновете в Пловдив, където талантливата MONA даде официален старт на своето мини клубно турне. Градът под тепетата прие младата изпълнителка изключително радушно, а перед камерата на рубриката „Star Exclusive“ тя не скри вълнението си от своята първа голяма изява на пловдивска сцена. Заедно с нея пред публиката излязоха и страхотните момчета от MONA Vision Band в състав Виктор Костов на пианото, Илин Папазян с китара, Калоян Минчев зад барабаните и Емилио Мархолев на баса.
Музикалната вечер предложи на присъстващите уникален микс от емоции и стилове. Публиката имаше удоволствието да се наслади на модерни и силно въздействащи интерпретации на обичаните народни песни „Руфинка болна легнала“ и „Рипни Калинке“. Разбира се, вълната от аплодисменти не стихна и по време на нейните авторски парчета. Прозвучаха „Счупено сърце“, „Давам“, „Жива“ и емблематичната „Сила“, която се е превърнала в нейна запазена марка. Феновете избухнаха и на тоталния хит „Мале“, създаден в колаборация с ROBI. Голямата изненада на вечерта обаче бе появата на самия Любо Киров, който излезе на сцената, за да подкрепи MONA. Двамата изпълниха съвместния си дует „Луна“.
След края на концерта певицата сподели, че се чувства заредена с много емоция и е очарована от първата си среща с пловдивските фенове. MONA загатна, че в момента активно създава нова музика, и призова хората да посещават концертите ѝ, защото те са невероятно средство за свързване с публиката и синхронизиране в чувствата. Музикалното пътешествие за изпълнителката продължава с пълна сила, като следващите спирки от турнето ще бъдат в Бургас и Варна. Паралелно с това, MONA е част и от мащабното тазгодишно национално турне на Любо Киров „Футурофония“, което вече владее сърцата на хиляди българи.






