Aktualnitenovini.com: Музикални новини и събития

© Калоян Грозев

АЛЕКС ОТ ДУОТО „АЛЕКС И ВЛАДИ“ СТАНА МАЙКА НА МОМЧЕНЦЕ

Певицата Александра Димитрова посрещна първородния си син Александър в болница „Шейново“

Музикалният свят у нас е озарен от една от най-прекрасните и чисти новини. Александра Димитрова, по-позната като Алекс от чаровното и талантливо дуо „Алекс и Влади“, вече официално е в ролята на майка и гушка своето първородно момченце. Щастливото събитие се е случило на 20 юни в столичната болница „Шейново“, където на бял свят е проплакал малкият Александър. Бебето е дошло с перфектни мерки – тегло от 3 875 грама и ръст от 51 сантиметра.



Емоционалната майка побърза да сподели огромното си щастие в социалните мрежи, признавайки, че това преживяване е засенчило всички нейни досегашни професионални успехи. Според нейните думи най-красивият момент в живота ѝ не е бил свързан със сцена, концерт или блясъка на прожекторите, а се е случил именно в болничната стая, където за първи път е прегърнала сина си. Алекс споделя, че точно в този миг е разбрала как една любов може да промени целия свят само за секунда, и определя раждането на детето като момент, в който самата тя се е родила отново, но вече като майка.

Изпълнителката изрази своята безкрайна обич към новороденото си момченце, обещавайки, че оттук нататък всяка нейна стъпка ще бъде с мисъл за него. Тя не пропусна да отправи и специални благодарности към своята акушер-гинеколожка д-р Мажена Панова, с която извървява съвместен път от над 12 години. Певицата благодари сърдечно на лекарката и на целия екип на болница „Шейново“ за положените грижи, търпението и изключителния професионализъм, довели до този вълшебен финал.

сподели статията в социалните мрежи

© Съдържанието на този сайт е защитено