Младата изпълнителка споделя вдъхновяваща и заредена с адреналин музикална изповед, съчетаваща живота ѝ между София и Лондон
Музикалната сцена посреща нов силен и динамичен проект с премиерата на най-новия сингъл на RIA – „I Don’t Wanna Lose You”. Песента се отличава като вдъхновяваща съвременна рок изповед, изпъстрена с висок градус адреналин. Творбата е създадена в изключително интересен и интензивен период за изпълнителката – по време на нейните непрестанни прелитания между София и Лондон, където в момента тя учи своята магистратура по „Компютърна анимация“. Проектът вече е напълно достъпен за феновете и може да бъде гледан и слушан в официалните платформи чрез Орфей Мюзик.
Официалното видео към сингъла предлага на публиката изключително личен и автентичен поглед, пресъздавайки емоционални моменти зад кулисите. Кадрите улавят репетициите и записите на „Final Four“ – специална група, съставена от изключително близки приятели, които играят важна роля в живота на RIA. В състава на бандата влизат: Виктор Колев на китарата, Адриан Ибовски зад барабаните и Филип Стоянов, който отговаря за баса.
Визуалната концепция на проекта е реализирана изцяло в София, като за локация е избрано легендарното и емблематично студио „Балкантон“. Зад камерата и режисурата на лентата застават режисьорския дует Васил Стефанов и Стефка Николова, които успяват перфектно да уловят суровата енергия на парчето и близката връзка между музикантите.






